Main content
A hand holds a red YSL perfume bottle next to two other fragrances on a stone base.

FRAGRANCES

Discover the wardrobe of fragrance creations from Yves Saint Laurent iconic scents such as Black Opium, Libre and Y for men, reflecting daring attitude, and unique couture style.
FRAGRANCES

Discover the wardrobe of fragrance creations from Yves Saint Laurent iconic scents such as Black Opium, Libre and Y for men, reflecting daring attitude, and unique couture style.​

FRAGRANCES

FRAGRANCES
85 products
ENGRAVE TRY IT FIRST

Cuir Eau de Parfum

Sublime Oud - Leather and violet leaf

Old price New price £220.00
(£2,933.33/L.)
NEW

La Nuit de L'Homme Eau de Parfum

Red signature, augmented sensuality

Old price £110.00 New price £88.00
(£880.00/L.)
NEW REFILL £155 VALUE

Libre Eau De Parfum Refill

The iconic scent
of freedom
by Yves Saint Laurent

Old price New price £132.00
NEW

Muse Extrait de Parfum

The signature ink accord macerates with oak to unveil its woody, gourmand facets

One size
50ML
Old price New price £430.00
(£8,600.00/L.)

MYSLF EAU DE PARFUM REFILL

The new woody floral fragrance

Old price New price £135.00
NEW HOLIDAY

Gift Set LIBRE Berry Crush Eau de Parfum

LIBRE Berry Crush Eau de Parfum 50 ml + 10 ml

One size
Gift Set
Old price New price £115.00
NEW

Tuxedo Extrait de Parfum

The signature patchouli macerates with oak to reveal its dark, smoky depths

One size
50ML
Old price New price £430.00
(£8,600.00/L.)

LIBRE Body Balm

Hydrates and perfumes the skin

One size
200 ml
Old price £60.00 New price £48.00
(£240.00/L.)

Y Alcohol-Free Deodorant Stick

Scented Deodorant Stick

One size
75 ml
Old price £28.00 New price £22.40
(£298.67/L.)

Kouros Eau De Toilette Spray

Chypre Aromatic - Lavender

One size
100 ml
Old price £94.00 New price £75.20
(£752.00/L.)

Mon Paris Lumière Eau de Toilette

Datura Flower - White Lotus Accord

One size
50 ml
Old price £65.00 New price £52.00
(£1,040.00/L.)
NEW HOLIDAY

Gift Set Black Opium Eau de Parfum + Lash Clash

Gift Set for Her

One size
Gift Set
Old price New price £145.00
Orientation message
For the best experience, please turn your device